انتشار نسخه Snyder Cut فیلم لیگ عدالت در سال 2021

  1. خانه
  2. »
  3. اخبار
  4. »
  5. انتشار نسخه Snyder Cut فیلم لیگ عدالت در سال 2021

انتشار نسخه Snyder Cut فیلم Justice League در سال 2021 !

خبری خوش برای طرفداران لیگ عدالت و همچنین کسانی که باور داشتند این فیلم بهتر می شود، نسخه اسنایدر کات Justice League در راه است! اکنون بیش از دو سال است که در رسانه های اجتماعی صحبت هایی می شود و پس از شایعات، درخواست ها و یک هشتگ همیشه پرطرفدار، به نظر می رسد برادران وارنر سرانجام آنچه را که طرفداران می خواستند به آن ها می دهد.کمپانی وارنر بالاخره از نسخه Zack Snyder’s Justice League رونمایی کرد که قرار است فیلمی با محتوای مورد تایید کارگردان اصلی، یعنی زک اسنایدر باشد و از سرویس استریم  HBO max پخش شود؛ البته حداکثر در سال 2021! طبق گزارش هالیوود ریپورتر، منابع خبر می دهند که به اسنایدر 20 تا 30 میلیون دلار اضافی داده شده است تا بتواند ویرایش، جلوه ها و سایر عناصر فیلم را به درستی به پایان برساند تا آن را به سرویس پخش بعدی WarnerMedia برساند.

ستاره هایی چون بن افلک در نقش بتمن، هنری کویل به عنوان سوپرمن، گل گدوت به عنوان واندروومن، جیسون موموآ به عنوان آکوامن، ارزا میلر به عنوان فلش، فیشر به عنوان سایبورگ، ویلم دافو در نقش نوییدس ولکو، جسی آیزنبرگ به عنوان لکس لوتور، جرمی آیرونز در نقش آلفرد پنی ورث، دایان لین به عنوان مارتا کنت، کُنی نیلسن به عنوان ملکه هیپولیتا، با جی کی سیمونز به عنوان کمیسر گوردون و ایمی آدامز به عنوان لوئیس لین در نسخه اسنایدر کات Justice League به ایفای نقش می پردازند.

ما هم مثل شما تا 2021 و زمان انتشار نسخه اسنایدر کات Justice League صبر میکنیم تا ببینیم این نسخه و نسخه ی قبلی قرار است چه تفاوت هایی داشته باشند.

4.2 5 رای ها
امتیاز شما به فیلم
  • بدون دیدگاه
  • یکشنبه - 24 می 2020
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
تماشای همه کامنت ها